Strona głównaWiadomościGordon Ramsay zacznie gotować na Twitchu?

Gordon Ramsay zacznie gotować na Twitchu?

Polski Youtube ma Roberta Makłowicza. Czy na Twitchu zacznie gotować Gordon Ramsay?

Chyba niewiele jest osób, którym trzeba wyjaśnić kim jest Gordon Ramsay. To bardzo popularny, niezwykle charyzmatyczny szkocki szef kuchni, znany chociażby z programów takich jak Hell’s Kitchen, gdzie bardzo bezpardonowo przygotowuje przyszłych adeptów sztuki kulinarnej i właścicieli restauracji. Sam posiada sieć restauracji na całym świecie, a jedna z nich otrzymała nawet prestiżowe gwiazdki Michelina.

Gordon Ramsay

Jak się okazuje, Gordon Ramsay jest bardzo popularnym kucharzem na Twitchu – często różni streamerzy, wraz z widzami, oglądają jego wyczyny. Jednak on sam nie miał do tej pory pojęcia czym jest Twitch – dowiedział się o tym dopiero gdy jedna ze streamerek wystąpiła w jego programie Next Level Chef. Sprawa streamowania zainteresowała go do tego stopnia, że na swoim oficjalnym koncie na Twitterze poprosił o więcej szczegółów, na co odpisało mu oficjalne konto Twitcha, z zaproszeniem do współpracy.

Chwilę potem ukazał się kolejny tweet, w którym, w odpowiedzi na wiadomość od xQc Gordon opisuje się jako Next Level Streamer, a w jego biografii na Twitterze pojawiło się odniesienie z przymrużeniem oka do całej sytuacji: „Always near food….doesn’t know what Twitch is”.

Zobacz: Disguised Toast oficjalnie powrócił na Twitcha

Czy faktycznie jest coś na rzeczy, a Gordon pojawi się na Twitchu? Nie wiadomo, ale streamy tak barwnej postaci na pewno cieszyły by się dużą popularnością. Może Robert Makłowicz mógłby udzielić kilku wskazówek koledze po fachu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię