Strona głównaEsportGotowi na Red Bull Phase Rush?

Gotowi na Red Bull Phase Rush?

Startuje wyjątkowe wyzwanie League of Legends, którego organizatorem jest firma Red Bull. Wybierz swojego kapitana i dołącz do drużyny. Podejmij wyzwania i zdobądź cenne nagrody. Szczegóły poniżej.

Red Bull Phase Rush to wyjątkowe wydarzenie ze świata League Of Legends. Impreza podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to seria misji online, które pozwolą każdemu fanowi gry wziąć udział, w niezwykłej przygodzie. Od 9 do 30 listopada na stronie wydarzenia będą publikowane zestawy trzech misji, które należy wykonać w trakcie standardowej rozgrywki. Wyzwania te przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów, można zmierzyć się na każdym poziomie trudności.

Aby wziąć udział w Red Bull Phase Rush należy zarejestrować się na stronie i wybrać jednego z trzech kapitanów: Vysotzky’ego, Rybsona lub Sinmivaka i dołączyć do jego drużyny. Kolejny krok to przystąpienie do wykonania cotygodniowych misji. Na graczy, którzy osiągną najlepszy wynik w danym tygodniu czekają cenne nagrody.

Kulminacją wydarzenia będzie Wielki Finał, który odbędzie się na żywo w Warszawie 9 grudnia. Najlepsi gracze z każdej drużyny zostaną zaproszeni, aby reprezentować swojego kapitana i zespół w specjalnie przygotowanej hali. To nie tylko rywalizacja, ale także okazja do spotkania się z kapitanami i wspólnej zabawy.

Dołącz już teraz do wybranej drużyny i weź udział w misjach online, by zdobyć swoje miejsce w finałach na żywo w Warszawie 9 grudnia. To niezwykła okazja do połączenia pasji do gry z emocjonującą rywalizacją w duchu Red Bull Phase Rush. Nie możemy doczekać się wspólnej przygody!

Partnerami wydarzenia Red Bull Phase Rush są: Lenovo, VARTA, Got2b, LIVE oraz Logitech G.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię