Strona głównaWiadomościRozrywkaGra o Tron – powstaną trzy nowe seriale HBO

Gra o Tron – powstaną trzy nowe seriale HBO

W sieci pojawiły się informacje na temat planów stworzenia przez HBO trzech nowych seriali osadzonych w uniwersum Gry o Tron. Akcja wszystkich miałby toczyć się przed wydarzeniami znanymi z serialu powstałego na podstawie powieści George’a R.R. Martina.

Pomimo tego, że serial Gra o Tron zakończył się już dwa lata temu, to HBO nie zamierza na tym poprzestać. Obecnie trwają prace nad prequelem opowiadającym historię rodu Targaryenów pt. House of the Dragon. Pojawiły się także doniesienia na temat serialu animowanego dla dorosłych oraz ekranizacji opowiadań ze zbioru Opowieści z Siedmiu Królestw.

Według doniesień serwisów Variety i Deadline, które powołują się na własne sprawdzone źródła, podczas spotkania przedstawicieli HBO z kilkoma scenarzystami omówiono szczegóły trzech seriali w świecie GoT.

Zobacz: Life is Strange: True Colors oraz remaster poprzednich części zapowiedziane

Pierwsza produkcja znana jako 9 Voyages lub Sea Snake, ma opowiadać o losach lorda Corlysa Velaryona, znanego jako Wąż Morski. Podróżował on m.in. po Pentos, Lys, Tyrosh, Myr a także Yi Ti i Leng. Serial przedstawi widzom egzotyczne zakątki świata stworzonego przez Martina. Produkcją serialu miałby zajmować się Bruno Heller.

Drugi serial o roboczej nazwie Flea Bottom miałby rozgrywać się w tytułowym Zapchlonym Tyłku, czyli dzielnicy Królewskiej Przystani. Nie jest jasne jaka konkretnie byłaby to opowieść, możemy spodziewać się prostytucji, morderstw, korupcji i szemranych interesów.

Trzeci z seriali pt. 10,000 Ships, opowiadać ma o wojowniczej księżniczce Nymerii. Przywódczyni rodu Rhoynarów poprowadziła swego czasu poddanych z Essos do Westers, gdzie poślubiła Morsa Martella.

HBO na razie milczy w tym temacie i niczego oficjalnie nie potwierdza. Jednak Deadline i Variety to dość wiarygodne źródła informacji tego typu. Możemy się zatem spodziewać, że jest to tylko kwestia czasu, aż dostaniemy oficjalne potwierdzenie. Jednak kiedy to się stanie? Na razie nie wiemy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię