Advertisement
Strona głównaGryAktualnościW tym miesiącu zobaczymy grę single-player w świecie League of Legends

W tym miesiącu zobaczymy grę single-player w świecie League of Legends

Kilka tygodni temu Riot Games zapowiedziało całą masę nowych gier multiplayer. Ale to najwyraźniej nie wszystko. Twórcy League of Legends mają w zanadrzu jeszcze jedną produkcję, tym razem dla pojedynczego gracza. Najprawdopodobniej zobaczymy ją już za kilka dni.

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, to w trakcie The Game Awards 2019 (odbywa się w nocy z 12 na 13 grudnia) zobaczymy kolejną grę szykowaną przez Riot Games. Tym razem nie ma to być następna produkcja multiplayer. Wręcz przeciwnie. Gra ma być przeznaczona dla pojedynczego gracza i skupiać się na kampanii z ciekawą fabułą. Oczywiście całość będzie umieszczona w świecie League of Legends, więc spotkamy znane nam postacie.

Zobacz: Riot Games wypłaci odszkodowanie każdej kobiecie zatrudnionej od 2014 roku

Niestety, na ten moment nie wiemy absolutnie nic więcej poza tym, że to dla gra dla jednego gracza w świecie LoL-a i że ma zostać zaprezentowana w trakcie The Game Awards 2019. Ale jeśli to prawda, to Riot Games czeka wiele bardzo intensywnych miesięcy. Przecież trwają prace też na Project A, Project L oraz Project F. To kolejno strzelanka, która ma wyeliminować najbardziej irytujące błędy konkurencji, bijatyka i RPG z otwartym światem. A może właśnie to Project F zobaczymy na TGA 2019? Czas pokaże.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię