Strona głównaGryAktualnościGTA Online: szykujcie się do największego napadu w historii gry

GTA Online: szykujcie się do największego napadu w historii gry

GTA Online już w przyszłym tygodniu dostanie aktualizację, która wprowadzi do gry najbardziej złożoną operację kryminalną w historii gry. Przynajmniej tak zapowiadają twórcy gry.

Diamond Casino & Resort w GTA Online otworzyło swoje podwoje w lipcu tego roku, po 6 latach bycia w budowie. Od tego momentu część graczy mogła barć udział zarówno w nowych misjach oraz wygrywać i przegrywać krocie przy zielonych stołach i automatach. Oczywiście nie dotyczy to graczy z Polski z powodu ustawy antyhazardowej.

Zobacz: Rockstar rozdaje darmowe rzeczy do Red Dead Redemption 2 na PC

Według zapowiedzi Rockstar, nowa misja będzie wymagała starannego i kompleksowego przygotowania, a jej skala to zupełnie nowe podejście do planowania i wykonania napadów w GTA Online. Ekipa będzie miała do wyboru szeroki wachlarz możliwości przygotowania do akcji. Co więcej, za każdym razem misja ma wyglądać inaczej wprowadzając wiele zmiennych m.in. liczbę i zachowanie ochrony. Dodatkowo podczas samego napadu mogą nastąpić zmiany wpływające na konieczność zmiany taktyki wymuszające szybkie przebudowanie planu.

Zobacz: Rockstar pracuje nad kolejnym GTA?

Dodatkowe szczegóły zostaną udostępnione w przyszły czwartek 12 grudnia, kiedy to aktualizacja trafi do GTA Online.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcerockstar
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię