Advertisement
Strona głównaGryAktualnościW styczniu debiutuje Temtem, czyli Pokemony multiplayer na PC-ty

W styczniu debiutuje Temtem, czyli Pokemony multiplayer na PC-ty

Jestem przekonany, że wielu graczy PC-towych od zawsze marzyło o możliwości zagrania w Pokemony na swoim blaszaku. Do tego prawdopodobnie nigdy nie dojdzie, ale może zadowoli Was produkcja inspirowana kieszonkowymi stworami, która zadebiutuje już w styczniu. Mowa o Temtem.

Temtem zadebiutuje już 21 stycznia przyszłego roku. Początkowo gra będzie dostępna w formie wczesnego dostępu, więc można spodziewać się kilku problemów i sporej liczby zmian w przyszłości. A czym jest Temtem? No cóż… inspiracja Pokemonami jest bardzo duża. W grze zbieramy stworki, którymi walczymy i dążymy do bycia najlepszym Tamerem na świecie. Po drodze musimy pokonać liderów 8 dojo i pokonać zły Clan Belsoto. Brzmi znajomo?

Zobacz: Pojedyncza karta Pokemon sprzedana za blisko 200 tysięcy dolarów

Jednak Temtem pod jednym względem ogromnie różni się od Pokemonów. Pomimo tego, że w grze jest kampania fabularna, to w rzeczywistości jest to produkcja multiplayer. W świecie gry będziemy spotykać innych graczy, walczyć przeciwko nim, a nawet walczyć wspólnie z nimi w trybie kooperacji. Nie zabraknie też elementów personalizacji własnej postaci czy też naszego domu. Wyobraźcie sobie MMORPG w stylu Pokemonów. Tym właśnie jest Temtem.

Różnić będą się też walki między stworkami. Chociaż nadal będą to pojedynki turowe, to jednak mają mieć bardziej esportowe podejście. Dlatego też każda potyczka poprzedzona będzie fazą banowania i wybierania postaci. Brzmi całkiem nieźle, prawda?

Zobacz: Po 22 latach Ash Ketchum został mistrzem Ligi Pokemon!

Jak już wspominałem – Temtem we wczesnym dostępie zadebiutuje 21 stycznia na Steamie i w Humble Bundle Store. Jeśli chcecie sprawdzić ją wcześniej, to na oficjalnej stronie możecie zapisać się do beta testów. Kto wie, może Wam się poszczęści i akurat zostaniecie wybrani.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię