Strona głównaGryAktualnościStar Wars Jedi: Fallen Order podbija serca kolejnych dziennikarzy

Star Wars Jedi: Fallen Order podbija serca kolejnych dziennikarzy

Ostatnio odbył się specjalny pokaz Star Wars Jedi: Fallen Order, zorganizowany przez Respawn dla dziennikarzy. Właściwie wszyscy są zgodni co do jednego – zapowiada się znakomita gra i gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Początki Star Wars Jedi: Fallen Order nie napawały optymizmem. Jednak “im dalej w las” tym lepiej. To cieszy, szczególnie, że oficjalna premiera nadchodzi wielkimi krokami – zapowiedziano ją na listopad. Zdaniem wielu osób, autorzy gry stworzyli jedną z najlepszych odsłon przygód w świecie Gwiezdnych Wojen.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – kosmiczne wymagania sprzętowe mogą zaskoczyć

Co ciekawe, wiele osób zwraca uwagę na doskonale przygotowane walki, przypominające te z Sekiro: Shadows Die Twice. Są one bardzo wymagające i zmuszają gracza do korzystania z wielu cech postaci oraz odpowiedniej taktyki. Na nic również zdaje się bezmyślne tłuczenie przycisków – kombinacje bloków, ataków i uników są tutaj podstawą.

Zobacz: Star Wars Jedi Fallen Order – nowy trailer ujawnia ważny aspekt fabularny

Poza tym Star Wars Jedi: Fallen Order ma być grą niezwykle rozbudowaną. No i wylewa się z niej klimat Star Wars. Autorzy najwyraźniej doskonale odrobili “zadanie domowe” z historii uniwersum i precyzyjnie przenieśli je do gry. Spore fragmenty rozgrywki można zobaczyć na poniższym filmie.

Star Wars Jedi: Fallen Order gameplay:

Jak Wam się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię