Strona głównaGryAktualnościGracze Destiny 2 zazdroszczą Halo Infinite Battle Passa

Gracze Destiny 2 zazdroszczą Halo Infinite Battle Passa

Część graczy po prezentacji Halo Infinite zaczęła liczyć na wprowadzenie podobnych rozwiązań do Destiny 2.

Halo Infinite podczas tegorocznego E3 narobił zamieszania przede wszystkim wokół swojego darmowego multiplayera. Przedstawienie szczegółów sprawiło, że społeczność Destiny 2 zaczęła zazdrościć Halo niektórych rozwiązań.

Zobacz: Starfield exclusivem Xboxa i PC. Mamy datę premiery i nowy zwiastun

Halo: Infinite’s Battle Passes are exactly what Destiny’s should be. from DestinyTheGame

W poście u/ConwayJet usuniętym już niestety przez moderację chodziło przede wszystkim o Battle Passa. Halo przedstawiło przepustkę pozbawioną słynnego „FOMO”. Kupiony Battle Pass nie będzie wygasał po określonym czasie, tylko będzie znajdować się permanentnie na danym koncie. Niezależnie od tego, kiedy go kupiliśmy, będziemy mogli swobodnie levelować go bez ograniczeń.

Co więcej, Halo zaoferuje nawet możliwość zakupu poprzednich Battle Passów. Jeżeli przegapiliście któryś sezon i chcecie nadrobić zaległości, wystarczy kupić zaległy Battle Pass i zacząć go levelować.

W komentarzach na Reddicie gracze wspominają regularnie o straconych okazjach na zdobycie jakiejś broni czy pancerza przez ominięcie któregoś z sezonów. Takie rozwiązanie dałoby szansę społeczności na odpoczynek od Destiny 2 bez wpędzania graczy w poczucie winy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię