Strona głównaKonsoleTurle Beach wypuszcza kontrolery do symulatorów

Turle Beach wypuszcza kontrolery do symulatorów

Firma Turle Beach podczas E3 zapowiedziała nowe kontrolery przeznaczone do symulacji na PC oraz Xbox. z urządzenia VelocityOne Flight powinni ucieszyć się głownie  gracze Microsoft Flight Simulator.

VelocityOne Flight wyceniony został na około 350 dolarów i będzie kompatybilny z konsolami Xbox oraz komputerami PC. Kontroler powstał we współpracy z inżynierami lotnictwa, dzięki czemu ma zapewniać realistyczne wrażenia z lotu. 180-stopniowy stera w połączeniu z modułową przepustnicą oraz przełącznikami HAT i możliwością dowolnej konfiguracji zwiększy immersję z ogrywanych tytułów.

Turle Beach Turle Beach Turle Beach

Jak zapewnia dyrektor generalny firmy, Juergen Stark nowy kontroler zapewnia wszystko czego potrzebuje nowy gracz, a także możliwości i funkcje, których potrzebują hardkorowi wyjadacze symulatorów lotu. Premiera sprzętu zapowiedziana jest na 27 lipca.

Turle Beach

Oprócz tego do sklepów trafi również kontroler Xbox Series X/S o nazwie Recon Controller. Model ten został wyceniony na około 60 dolarów. Wejście audio 3,5 mm pozwoli na podłączenie dowolnego zestawu słuchawkowego z mikrofonem. Do tego dojdzie możliwość regulowania czułości analogów i zapisywania profili użytkownika. Premiera urządzenia również tego lata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię