Strona głównaWiadomościGracze Fortnite dostaną do dyspozycji nową niebezpieczną broń

Gracze Fortnite dostaną do dyspozycji nową niebezpieczną broń

Najnowsza aktualizacja Fortnite dodaje znane z kreskówek bomby z gumą do przepychania kibla, które przyczepiają się do wrogów i wybuchają.  Nowy rodzaj broni jest dostępny zarówno w trybie Battle Royale oraz Save The World.

Przyssawkową bombę możemy znaleźć w dropach, skrzyniach i innych rodzajach zaopatrzenia, jednak są wyjątkowo rzadkie. Gdy już wpadnie w Twoje ręce będziesz mógł zadać nią 100 punktów obrażeń przeciwnikom lub 200 punktów obrażeń budowlom. Wybuch następuje zawsze po upływie 2,5 sekundy od przyssania się bomby. I miejmy nadzieję, że przepychaczki przed wykorzystaniem ich jako element bomby nie były używane w tradycyjny sposób.

Według informacji na temat aktualizacji bomba z gumą nie może eksplodować w powietrzu, ale zostanie zdetonowana, jeżeli budynek do, którego została przyczepiona zostanie zniszczony przed końcem odliczania. W Save the World dodatkowo zostanie dodana szlachetna wyrzutnia strzelająca falami energii.

Aktualizacja 3.6 doda również możliwość wymieniania się emotikonami, szybowcami, narzędziami i strojami. Udostępniona zostanie z 25 na 26 kwietnia w zależności od strefy czasowej.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię