Strona głównaWiadomościGracze i Nvidia już czwarty raz zbierają pieniądze dla potrzebujących

Gracze i Nvidia już czwarty raz zbierają pieniądze dla potrzebujących

Już po raz czwarty znani gracze, esportowcy i influenserzy podczas 54-godzinnej transmisji będą zbierać pieniądze na szczytny cel. W tym roku zostaną one przekazane na konto Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka i zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do Kliniki Rehabilitacji.

W poprzednim roku uczestnicy wydarzenia zbierając pieniądze dla fundacji DKMS zachęcali do dołączenia do bazy potencjalnych dawców szpiku. Wcześniej przeprowadzono zbiórki dla kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei oraz podopiecznych Kliniki Budzik, walczącej o wybudzanie osób pogrążonych w śpiączce.

Główna zbiórka odbędzie się w dniach 7-9 grudnia podczas 54-godzinnej transmisji internetowej. W jej trakcie ponad 60 zaproszonych gości wraz ze swoimi fanami postara się zebrać jak największą kwotę na pomoc potrzebującym dzieciom.

Pełny harmonogram transmisji znajduje się pod tym adresem. Na stronie można też dokonywać wpłat dzięki systemowi płatności PayPal oraz śledzić postępy zbiórki. Możliwe są także tradycyjne przelewy bankowe bezpośrednio na konto fundacji.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię