Strona głównaGryAktualnościGrounded nowym Best Sellerem Steama

Grounded nowym Best Sellerem Steama

Nowy survival Obisidan Entertainment i Xbox Game Studios przyjął się znakomicie. Grounded błyskawicznie wylądowało na szczycie rankingu sprzedaży Steama.

Doczekaliśmy się kolejnego survivala. Tym razem za popularny gatunek zabrali się twórcy The Outer Worlds i Fallout: New Vegas. Wczesny dostęp do Grounded został jak na razie ciepło przyjęty przez społeczność i dobrze sprzedał się na Steamie.

Zobacz: Gabe Newell woli Xbox Series X od PlayStation 5

Mimo okazjonalnych problemów z logowaniem oraz grą multiplayer, nawet recenzje są aktualnie w większości pozytywne. Daleko oczywiście nowej grze Obisidian do skończonego produktu. Pierwsze wrażenie bez wątpienia zadziałało jednak pozytywnie na większość użytkowników. Wczorajszego wieczora Grounded było najlepiej sprzedającą się grą na Steamie i drugim najchętniej oglądanym tytułem Twitcha.

Peak graczy wyniósł ostatecznie 12,543. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że gra jest dostępna nie tylko na Steamie, ale również w ramach Xbox Game Passa. Równie liczna grupa ludzi mogła więc przetestować wczoraj nowy survival w ramach wykupionej wcześniej subskrypcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię