Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - nowa aktualizacja odświeża playlisty

Call of Duty: Warzone – nowa aktualizacja odświeża playlisty

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone doczekały się nowej aktualizacji. Deweloperzy urozmaicili nieco dostępną w grze liczbę trybów.

Większość fanów CoD-a wyczekuje aktualnie startu piątego sezonu w przyszłym tygodniu. Zanim to jednak nastąpi, dostaliśmy skromną aktualizację, która może niektórym graczom ułatwić nieco końcowy grind.

Zobacz: Cheaterzy w Call of Duty: Warzone robią się coraz sprytniejsi

Fanów multiplayera na pewno ucieszy najbardziej fakt, że Shoot House i Shipment doczekały się swoich oddzielnych playlist. Dwie niewielkie mapy jako nieliczne cieszą się ogromną popularnością w Modern Warfare i są jednocześnie bardzo dobrym źródłem punktów doświadczenia. Obok dwóch trybów do Gunfighta w Warzone pojawił się Plunder: Blood Money Trios.

Osobom planującym na ostatnią chwilę skończyć swój Battle Pass czwartego sezonu przypominamy, że już w piątek rusza weekend z podwójnym doświadczeniem. Przez kilka dni XP zdobywane do broni, konta oraz przepustki sezonowej będzie dwa razy większy niż zwykle.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię