Strona głównaGryAktualnościGod of War 2, Spider-Man 2 i Horizon 2 wyjdą w ciągu...

God of War 2, Spider-Man 2 i Horizon 2 wyjdą w ciągu 12 miesięcy?

Możemy być pewni, że już w tym momencie powstaje mnóstwo gier na PlayStation 5, w tym sporo tytułów ekskluzywnych. Jeśli wierzyć ostatnim plotkom, to na graczy czeka jeden z lepszych okresów w historii, bowiem na rynek mają szansę trafić trzy hitowe produkcje.

Od jakiegoś czasu pojawiają się pogłoski na temat aż trzech kontynuacji hitów z PlayStation 4. Mowa oczywiście o God of War, Spider-Manie i Horizon Zero Dawn. Drugie części (w przypadku Kratosa już któraś z kolei) mają trafić na PlayStation 5. Co więcej, prace nad nimi mają być już w dość zaawansowanym stanie. Wskazuje na to oferta pracy w Guerrilla Games (Horizon) czy też teaser God of War.

Zobacz: Kolejne źródła potwierdzają premierę Horizon: Zero Dawn na PC

W przypadku każdej z wymienionych wyżej gier mówi się o premierze w pierwszym roku życia PS5. Jeśli okazałoby się to prawdą, to byłby to bardzo mocny start konsoli PlayStation 5. Aż tak trzy mocne produkcje na pewno napędziłyby sprzedaż urządzenia Sony. Przy okazji byłby to prawdopodobnie jeden z najmocniejszych okresów w historii branży. Co prawda co roku do sprzedaży trafiają różne gry, które zbierają bardzo wysokie noty, ale aż trzy produkcje ekskluzywne na jedną konsolę, to byłby prawdziwy ewenement.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię