Advertisement
Strona głównaKonsoleGra Bluepoint Games na PlayStation 5 ma pokazać prawdziwe możliwości konsoli

Gra Bluepoint Games na PlayStation 5 ma pokazać prawdziwe możliwości konsoli

Studio Bluepoint Games, twórcy między innymi Shadow of the Colossus, przyznali, że tworzą grę na PlayStation 5. Co więcej, ma to być najbardziej ambitny projekt w ich historii, który pod względem wizualnym będzie benchmarkiem możliwości konsol kolejnej generacji.

Na oficjalnej stronie Bluepoint Games pojawił się wpis, w którym twórcy przyznali, że pracują nad nowym tytułem z myślą o konsolach nowej generacji (prawdopodobnie chodzi o PlayStation 5). Twórcy Shadow of the Colossus przyznali, że to najbardziej ambitny projekt w ich historii.

– Stworzone w 2006 roku studio Bluepoint, z ponad 90 osobami na pokładzie, dostarcza najwyższej jakości remastery i remaki w branży. Jednak dla nas to za mało. Nasz najnowszy projekt jest największy w historii i ma być wizualnym benchmarkiem dla kolejnej generacji hardware’u – możemy przeczytać na stronie Bluepoint.

Zobacz: Tak wygląda finalna wersja PlayStation 5?

Oczywiście nic nie wiemy na temat samego projektu. Bluepoint Games ma na swoim koncie wiele remasterów, między innymi Shadow of the Colossus na PS4 czy też Uncharted: the Nathan Drake Collection, więc znają się na swojej robocie. Pomimo tego zapowiedzi brzmią bardzo buńczucznie i nie wiem, czy rozsądne jest tak wysokie podnoszenie poprzeczki. Czas pokaże. Póki co musimy czekać na kolejne doniesienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię