Strona głównaGryAktualnościGTA 6 – Rockstar wkrótce zapowie grę?

GTA 6 – Rockstar wkrótce zapowie grę?

Na oficjalnym kanale Rockstar Games zostały dodane nowe filmy, jednak żaden z nich nie jest udostępniony publicznie. Czy są to długo oczekiwana informacje na temat GTA 6?

Jak zauważył jeden z użytkowników Twittera na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawił się obrazek, robota trzymającego logo dewelopera. Gracze „rozłożyli” go na czynniki pierwsze i na tej podstawie wyciągnęli kilka wniosków. Mogą one sugerować, że akcja kolejnej gry dewelopera będzie rozgrywała się w 1998 roku. Tak przynajmniej może sugerować data umieszczona na butelce szampana. To by pasowało z kolei do informacji, które mówiły, że akcja GTA VI będzie rozgrywana właśnie w latach 90’.

Zobacz: Modern Warfare – Infinity Ward wreszcie zabiera się za naprawianie misji operatorów

Druga sprawa to oficjalny kanał Rockstar Games, na którym pojawiły się nowe filmy, a w zasadzie zostały dodane jednak nie są obecnie udostępnione. Na kafelku widać, że firma ma 259 filmów. Do niedawna było ich 258. W ostatnim czasie deweloper nie udostępniał żadnego nowego filmu, to oznacza, że jeden z nich nie jest dostępny publicznie.

Zobacz: Path of Exile: Delirium wyśle graczy do lustrzanego wymiaru pełnego niebezpieczeństw i nagród

Czy na tej podstawie możemy podejrzewać, że Rockstar szykuje się do wielkiej zapowiedzi kolnej gry, którą może być właśnie GTA VI?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. 1998 to rok założenia Rockstar Games. We wcześniejszej wersji ich strony też były nawiązania do tego roku. Co do filmu to może to być trailer remestera Red Dead Redemption, bo akurat w maju wychodzi 10 lat od premiery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię