Strona głównaGryAktualnościKolejne źródło potwierdza trzy miasta w GTA 6

Kolejne źródło potwierdza trzy miasta w GTA 6

Po raz kolejny w ostatnich dniach mamy nową informację na temat obecności trzech miast w GTA 6. Czy czeka nas powtórka z San Adreas?

Niecały tydzień temu pojawiła się informacja o tym, że historia GTA 6 ma rozgrywać się w kilku miastach. Poznaliśmy również zarys fabuły. Teraz kolejne źródło potwierdza informacje na temat obecności trzech miast w grze.

Zobacz: Moderzy sprawdzają co wyjdzie z połączenia Resident Evil 2 z postaciami z GTA: San Andreas

Informacja pojawiła się w serwisie Glassdor, który zbiera recenzje pracowników, na temat swoich pracodawców. Jedna z nich dotyczyła pracy w Rockstart. Na pierwszy rzut oka – opinia jakich wiele. Jako zalety miejsca pracy została wymieniona możliwość grania w najnowsze gry i dostęp do konsol nowej generacji, również tych, które jeszcze nie trafiły na rynek. Po stronie wady mamy dziwne godziny pracy i ciężką atmosferę pod koniec projektów.

Poniżej znajdują się informacje, jakie pracownik chciałby przekazać kierownictwu. Wprawne oko Internautów dostrzegło, że pierwsze litery każdego z wersów układają się w ukryty przekaz – GTA 6 LS VC LC. A to może oznaczać, że w GTA 6 znajdziemy trzy miasta – Los Santos, Vice City oraz Libety City. Czyli wirtualne odpowiedniki Los Angeles, Miami oraz Nowego Jorku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię