Strona głównaWiadomościOprogramowanieStało się! Powstała pierwsza przeglądarka internetowa dla graczy

Stało się! Powstała pierwsza przeglądarka internetowa dla graczy

Dzisiaj już niemal wszystko można wcisnąć do kategorii „dla graczy”. Mamy w końcu pamięci RAM, dyski SSD, chłodzenia procesorów, fotele, mikrofony, a nawet tostery (już niedługo). Teraz do tej listy można dodać też przeglądarkę internetową.

Pierwszą przeglądarką internetową dla graczy jest Vivaldi. Twórcy programu, w wersji oznaczone jako 2.5, dodali właśnie obsługę Razer Chroma, czyli systemu podświetlenia RGB LED. Dzięki takiej integracji przeglądarka będzie dobierać swoje kolorki do wyświetlanej akurat strony internetowej. Jak to działa, możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Zobacz: Oświetlenie Razer Chroma kompatybilne z Apex Legends

Jeśli chcielibyście sprawdzić, jak działa Vivaldi 2.5 z Razer Chroma, to możecie pobrać przeglądarkę z oficjalnej strony projektu. Jeśli już to zrobicie i zainstalujecie ją na swoim dysku, to wystarczy przejść do ustawień motywów (ang. themes) i włączyć obsługę Chroma. Jeśli zaznaczycie odpowiednie opcje, to zmiana strony internetowej będzie zmieniać nie tylko barwę samej przeglądarki, ale też myszek, klawiatur i innych sprzętów marki Razer, które są kompatybilne z Chroma.

Oczywiście określenie „przeglądarka dla graczy” traktujcie z przymrużeniem oka. Mam nadzieję, że wyczuliście tutaj niewielki sarkazm z mojej strony…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię