Strona głównaWiadomościGTA 6 – według Toma Hendersona na grę poczekamy jeszcze kilka lat

GTA 6 – według Toma Hendersona na grę poczekamy jeszcze kilka lat

Tom Henderson, insider podzielił się kilkoma doniesieniami na temat GTA 6. Na premierę gry mamy czekać jeszcze kilka lat.

Na temat GTA 6 pojawiło się już wiele różnych przecieków i spekulacji. Tym razem garść nowych ploteczek pochodzi od Toma Hendersona, który jest wiarygodnym źródłem informacji z gamingowego świata. Na jego kanale na YT pojawił się materiał, w którym omawia m.in. miejsce akcji gry, mapę, protagonistów oraz spodziewaną datę premiery szóstki.

GTA 6 – data premiery

Tom podaje, że premiery GTA 6 możemy spodziewać się nie szybciej niż w 2024 lub 2025 roku. Podobne daty sugerowały również inne przecieki. Rockstar ma nie śpieszyć się z produkcją gry, bo nie chce przeciążać swoich pracowników. Sama gra ma być na wczesnym etapie prac. Ostatecznie gra ma trafić na PC oraz PS5 i Xbox Series, co również jest powodem, dla którego deweloper nie śpieszy się. Chce żeby wystarczająca liczba graczy zaopatrzyła się w konsole nowej generacji.

Miejsce akcji GTA 6

W szóstce mamy powrócić do Vice City, jednak tak jak poprzednio sama mapa nie będzie duża. Jednak kolejne lokacje mają być dodawane, a stare zmieniane wraz z kolejnymi DLC. Tom porównuje to do sezonów jakie są dostępne w Fortnite. Akcja ma rozgrywać się w czasach współczesnych, głównie ze względu na dużą swobodę podobnie jak ma to miejsce GTA V. Przeniesienie akcji do lat 80 w znaczący sposób ograniczałoby możliwości graczy i programistów.

GTA 6 – postacie

Po raz kolejny do wyboru mamy dostać kilku protagonistów. Wśród nich ma znaleźć się także kobieta, ma być najmądrzejsza z całej ekipy i odpowiadać za hakowanie i kwestie techniczne akcji.

Jak widać jest to mieszanka kilku informacji jakie pojawiły się już wcześniej oraz nowości jak choćby miejsce i czas akcji. Więcej plotek na temat GTA 6 możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię