Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRockstar rozdaje darmowe rzeczy do Red Dead Redemption 2 na PC

Rockstar rozdaje darmowe rzeczy do Red Dead Redemption 2 na PC

Pojawiła się jakaś rekompensata za problemy techniczne. 

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC to jeden, wielki rollercoaster. Z jednej strony społeczność była zachwycona, że wreszcie nie muszą kupować konsoli, żeby zagrać w jeden z najlepszych tytułów tej generacji. Z drugiej strony, lista problemów z dnia na dzień stawała się coraz dłuższa.

Zobacz: Nvidia i Rockstar po raz kolejny naprawiają Red Dead Redemption 2 na PC

Teraz Rockstar przyznaje jednak, że ich zdaniem większość mankamentów związanych z wydajnością RDR2 została naprawiona. Nie przestaną oczywiście pracować nad kolejnymi usprawnieniami, ale najwyraźniej mogą chwilowo odetchnąć z ulgą. Z tej okazji w ręce graczy PC trafi paczka darmowych rzeczy.

Obok kosmetycznej atrakcji w postaci Prieto Poncho paczka składa się głównie z przedmiotów, które mają ułatwić graczom przetrwanie. Amunicja, strzały, noże, butelki zapalające czy nawet przedmioty uzdrawiające naszego konia… Razem z następną, dużą aktualizacją w grudniu gracze dostaną również wariant do nowej broni, Marino Bandolier.

Pełne ogłoszenie Rockstar oraz listę darmowych przedmiotów znajdziecie tutaj. Paczka powinna się już znajdować na waszych postaciach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię