Strona głównaWiadomościGTA The Trilogy The Definitive Edition - ile zajmie miejsca na PlayStation?

GTA The Trilogy The Definitive Edition – ile zajmie miejsca na PlayStation?

Do sieci trafiło porównanie wielkości plików gry Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition z oryginalnymi wersjami. Jak można się spodziewać odświeżona edycja zajmie kilka razy więcej przestrzeni na dysku konsoli.

Każda z nowych wersji GTA zajmie więcej miejsca niż oryginał. To w zasadzie jest oczywiste, w końcu gry będą zawierały tekstury wyższej rozdzielczości etc. Według informacji jakie pojawiły się na Twitterze GTA II i GTA VC będą pięć razy większe niż oryginalne gry z PS2. Przepaść pomiędzy oryginalnym San Andreas a Remasterem jest jeszcze większa i wynosi ponad 7 razy więcej miejsca niż oryginał.

Czego zatem powinniśmy się spodziewać po nowych wersjach? Rockstar obiecał przede wszystkim lepszą grafikę, poprawione sterowanie inspirowane tym z GTA V, ulepszona rozdzielczość oraz większa wierność wizualna. Wśród zmian graficznych należy wymienić chociażby przebudowany system oświetlenia poprawiający cienie, obiekty i wygląd postaci. Gry będą działać również w rozdzielczości 4K w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X/S.

Zobacz: GTA 6: oferta pracy w Rockstar ma świadczyć o „zagranicznej” lokacji w grze

Premiera GTA: The Trilogy już 11 listopada na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC. W ramach Xbox Game Pass GTA SA Definitive Edition będzie dostępne w usłudze od 11 listopada. Z kolei w ramach PS Now, GTA II Definitive Edition będzie dostępne od 7 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię