Strona głównaGryAktualnościGTA The Trilogy - The Definitive Edition może być drogie

GTA The Trilogy – The Definitive Edition może być drogie

W jednym ze sklepów z grami pojawiła się informacja na temat ceny GTA The Trilogy – The Definitive Edition. Wygląda na to, że odświeżona trylogie została wyceniona jak nowe gry i to w cenach Rockstara.

Brytyjski sklep Base wycenił GTA The Trilogy – The Definitive Edition w wersji na PS4, Xbox One i Nintendo Switch na 65 euro, czyli około 298 złotych. Z kolei za wersję PS5 i Xbox Series X/S zapłacimy 76,85 euro, czyli około 353 złote. Co ciekawe, ceny zostały zaktualizowane. Wcześniej było to odpowiednio 70 i 80 euro. Na razie nie są znane oficjalne ceny podane przez Rockstar, można liczyć na to, że będą niższe.

Zobacz: Battlefield 2042 – gracze chcą powrotu starych modeli postaci

GTA The Trilogy - The Definitive Edition Jeżeli jednak tak nie będzie to bardzo szybko wyjaśni się dlaczego ze sklepów znikają oryginalne wersje GTA 3, Vice City i San Andreas, które dostępne są obecnie za niewielkie pieniądze. Podane w sklepie Base ceny możemy uznać za „Rockstarowe” to właśnie Strauss Zelnick, szef Take-Two, do którego należy Rockstar ogłosił, że NBA 2K21 będzie kosztować ok 70 dolarów.

GTA The Trilogy - The Definitive Edition

Jesteście gotowi wydać 300 złotych na odświeżone wersje GTA? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię