Strona głównaGryAktualnościSpider-Man trafi do Marvel's Avengers jako nowa postać, ekskluzywna dla PlayStation

Spider-Man trafi do Marvel’s Avengers jako nowa postać, ekskluzywna dla PlayStation

Chwilę to trwało, ale Spider-Man w końcu powinien pojawić się w Marvel’s Avengers. Postać ta będzie dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation.

Twórcy gry, Crystal Dynamics, pokazali właśnie pierwszy podgląd tego, jak Marvel’s Avengers podchodzi do postaci Spider-Mana na nowym zwiastunie:

Pierwotnie pojawienie się Spider-Mana w grze zapowiedziano na wczesny 2021, finalnie pojawi się on wraz z aktualizacją zaplanowaną na 30 listopada. Oprócz postaci, do gry trafi nowe wydarzenie, “With Great Power”. Spider-Man łączy w nim siły z Czarną Wdową i Ms. Marvel, by powstrzymać nowy plan AIM.

Zobacz: Marvels Avengers wkróce dostanie update dla next-genów?

Co prawda nowa postać jest dostępna tylko na konsolach PlayStation, ale to nie jedyna nowość, która trafi do gry. Crystal Dynamics planuje również dodanie wszystkim graczom nowych funkcji. Będzie to na przykład funkcja rajdu, w której 4-osobowe zespoły będą walczyć przeciwko czarnemu charakterowi z Wakandy, a nagrodą ma być “najwyższej próby” sprzęt. Zwiększy się też maksymalny poziom postaci, ze 150 do 175, zmieni się system tygodniowych zadań, pojawi się nowy system upgrade’u sprzętu, pojawi się też nowy system lootboxów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię