Strona głównaGryAktualnościGTA V - Epic Games Store błąd pobierania - mamy rozwiązanie

GTA V – Epic Games Store błąd pobierania – mamy rozwiązanie

Chcesz pobrać Grand Theft Auto 5 z Epic Games Store i pojawia się komunikat Na Twoje konto nie można w tej chwili pobrać więcej darmowych gier. Mamy sposób jak rozwiązać problem.

Epic Game Store udostępniło wczoraj za darmo GTA 5. Niestety w związku z ogromnym zainteresowaniem, serwery padły blokując dostęp zarówno do pobrania GTA jak i możliwości grania w Frotnite. W godzinach wieczornych część graczy mogła już pobierać grę. To z kolei zaowocowało wysypem januszy, którzy teraz sprzedają konta na Allegro.

Część graczy ma nadal problemy z działaniem Epic Games Store i pobraniem GTA V. Wielu użytkownikom pojawia się komunikat:

Na Twoje konto nie można w tej chwili pobrać więcej darmowych gier.

Jak sobie poradzić gdy na koncie pojawi się taki komunikat. Obecnie znaleźliśmy kilka rozwiązań:

 1. Zaloguj się do swojego konta Epic Games Store za pomocą telefonu korzystając z transmisji danych na telefonie (Internetu z telefonu nie WiFi) i dodaj GTA V do swojej biblioteki.
 2. Wykorzystaj swój telefon jako modem. Udostępnij połączenie internetowe z telefonu i za jego pomocą połącz się z Internetem. W systemie Android wejdź w Ustawienia > Router Wi-Fi i udostępnianie Internetu > Włącz. Przed uruchomieniem należy jeszcze skonfigurować nazwę sieci Wi-Fi oraz ustawić hasło.
 3. Alternatywa to podłączenie kablem teflonu i wykorzystanie go jako modemu. Podobnie jak w punkcie 2 należy wejść w Ustawienia > Router WiFi i udostępnianie Internetu i Wybrać Router USB (telefon musi być podłączony kablem do komputera).
 4. Możesz spróbować odczekać 24 godziny i spróbować ponownie.
 5. Użyć programu typu VPN, który pozwoli zmienić lokalizację.

Oczywiście nie pobieraj ostatecznie gry przez komórkową transmisję danych. Zmiana ma na celu wyłącznie dodanie gry do konta.

Uwaga! Do pobrania gry musicie mieć włączoną 2-stopniową weryfikację.

Zobacz: Co po GTA 5? Wyciekła lista darmowych gier w Epic Games Store

Jeżeli macie jeszcze inne patenty dawajcie znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

33 KOMENTARZE

  • Nutti, bo widzisz – Epic Games Store po wyłączeniu anuluje WSZYSTKIE instalacje.

   Tak ojciec nie nasrał ci na okulary, te biedaki nie mają nawet tak podstawowej funkcji jak wstrzymywanie pobierania do następnego uruchomienia aplikacji, znaczy tyle że musisz albo zostawić kompa na noc, albo łudzić się na szczęście (ostatecznie wkurwiając) póki gra się nie pobierze w jeden dzień. Ja pobieram Borderlands 2, mam w miarę internet ale i tak pobie- ekhem… po-b pob- pobiera, ale trudne było, z uwaga… 0bps.

   Serio, nie wiem co te ciule mają z serwerami czy co oni tam mają w swoich lepiankach, ale tak właśnie jest, prawie pobrałem BL2 wczoraj a tu taki chuj. Nie dziwię się że wielu ludzi nienawidzi tej platformy, ja w sumie też ale mam to w dupie, w końcu gry za darmo dają, co nie znaczy że jakąkolwiek kiedykolwiek u nich kupię – niech znają swoje miejsce.

 1. Sposób jest jeden w telefonie zmiencie transmisje na 3g, wszyscy dzisiaj lecimy na lte i te nadajniki sa przeciazone aktywacjami, malo kto aktywuje gre na Hspa+ i wtedy aktywujcie produkt i tada działa.!

 2. Czy da się zmienić ustawienia, żeby po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu gra zaczynała pobierać się od momentu wstrzymania, a nie za każdym razem od nowa?

 3. Słyszałem różne „dobre” rzeczy o tym sklepie, ale nie dowierzałem. Rozumiem, że jak za darmoszke to może nie działać, ale czy jak będę chciał coś kupić to też nie będę mógł dodać nic do biblioteki?

  BTW żadna z powyższych metod nie działa. Pozdro.

 4. Dziękuję, poszło od razu. Zamówienie złożone na stronie Epic przez telefon i net komórkowy, a teraz leci już pobieranie na PC ze stałego łącza.

 5. Świetnie tylko jak to zrobić jeżeli ktoś chce to pobrać na PC i ma połączenie z internetem wyłącznie poprzez kabel?

  • Spróbuj przez telefon: odpalasz dane komórkowe i odpalasz sklep klikasz ,,złóż zamówienie” i z automatu masz to w bibliotece potem wystrarczy że odpalisz biblioteka na konputerze i włala pobierasz na komputer 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię