Strona głównaGryAktualnościGTA V: nowa wersja NaturalVision Remastered gotowa do pobrania za darmo

GTA V: nowa wersja NaturalVision Remastered gotowa do pobrania za darmo

Nowa wersja jednego z najlepszych modów do GTA V jest już gotowa do ściągnięcia. NaturalVision Remastered przeniesie Was na całkiem inny poziom doświadczenia, jakie możecie czerpać podczas grania w GTA V. Twórca modyfikacji zaznacza, że to ostatnia tak duża aktualizacja, w planach ma jeszcze wydawanie mniejszych aktualizacji do rzeczy, których nie zdążył ukończyć teraz.

Najnowsza wersja NaturalVision Remastered dodaje sporo nowych przedmiotów, takich jak bronie, modyfikator śmieci, funkcja wyłączania mokrych dróg, Mercedes-Benz 300 SL. Dodatkowo wprowadza efekty Skylighting, SSAO oraz SSIL.

Co więcej, Razed wprowadził wiele zmian i ulepszeń w cyklach pogodowych ExtraSunny, Clear, Froggy, Ocercast i Thunder. Dodał także nowy cykl pogodowy Cloudy Cloudy inspirowany Red Dead Redemption 2 z ulepszonym oświetleniem chmur oraz lepszymi efektami dla kałuż podczas deszczowej pogody i wiele innych.

Zobacz także: Ultra-realistyczne GTA V na RTX 2080 TI

Niestety przy okazji aktualizacji modder nie przygotował nowej wersji zwiastuna. Obejrzyjcie zatem ten z poprzedniej aktualizacji i wyobraźcie sobie, że teraz wygląda to znacznie lepiej.

Zresztą po co sobie wyobrażać jak można pobrać plik TUTAJ i cieszyć się zupełnie nowym GTA V.

A może wolicie pobiegać po Los Santos w postaci Predatora?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię