Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA V – ostatnia szansa na pobranie gry za darmo

GTA V – ostatnia szansa na pobranie gry za darmo

To ostatni dzwonek, żeby pobrać za darmo Grand Theft Auto 5 w wersji Premium. Macie jeszcze zaledwie kilka godzin! Taka okazja może się już nie powtórzyć. Szczegóły poniżej.

W zeszły czwartek 14 maja Epic Games Store udostępniło całkowicie za darmo GTA V w wersji Premium wraz z GTA Online. Niestety z powodu dużego zainteresowania grą, serwery nie wytrzymały odcinając graczy od źródła. Na szczęście problem został rozwiązany.

Jednak co dobre szybko się kończy i Grand Theft Auto 5 możecie dodać za darmo do swojej kolekcji Epic Games Store jeszcze tylko dzisiaj do godziny 17:00. Dlatego śpieszcie się. Drugi raz taka promocja może się nie powtórzyć. I nie kupujcie GTA V na aukcji skoro możecie mieć za darmo. Aby pobrać GTA V na zawsze należy wejść TUTAJ.

Jeżeli nie macie konta w serwisie Epic Games Store to koniecznie zajrzyjcie do naszego poradnika, w którym, krok po korku przeprowadzimy Was przez proces tworzenia konta, dodawania i instalowania gry.

Z kolei dzisiaj o godzinie 17:00 darmowe GTA V zostanie zastąpione przez równie rewelacyjny tytuł Cywilizacja VI, a w kolejnych tygodniach też będzie dobrze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię