Strona głównaGryAktualnościGTA VI – Rockstar testuje misje i samochody w GTA Online?

GTA VI – Rockstar testuje misje i samochody w GTA Online?

W sieci pojawiło się sporo głosów sugerujących, że Rockstar testuje samochody oraz misje z powstającego GTA VI w GTA Online. Takie wnioski wyciągnięto na podstawie bardziej szczegółowych modeli pojazdów.

Gracze na forach twierdzą, że deweloper wprowadza testowo nowe samochody już od 2017 roku. W ostatnich miesiącach testy te stały się bardziej intensywne. Jako przykład podawany jest Lampadati Tigon, którego wnętrze cechuje się znacznie większą ilością szczegółów niż inne dostępne modele samochodów. Podobnie ma być z efektami zniszczeń.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – znaleziono błąd, który niszczy balans rozrywki.

Według spekulacji są to modele pojazdów jakie zostaną wykorzystane w szóstej części gry. Jak twierdzą gracze:

Wierzę, że pojawia się wiele wskazówek dotyczących treści z GTA VI, które są w aktualizacjach GTA Online, i że wiele stosunkowo niedawno dodanych samochodów do GTA Online w formie DLC zostało stworzonych z myślą o GTA VI.

Pierwszym DLC, w którym wydawało mi się, że samochody są wyższej jakości i posiadają więcej detali we wnętrzu był Cunning Stunts: Special Vehicle Circuit.

Historia się powtarza?

Rockstar w przeszłości przeprowadzał podobne testy. Cześć treści jaka pojawiła się w dodatku do GTA 4 The Ballad of Gay Tony miała trafić ostatecznie do piątej części serii. Ostatecznie jednak twórcy gry zmienili plany.

Podczas gdy wiele pojazdów z GTA IV zostało wyciętych z GTA V lub nigdy nie znalazło się w GTA V, prawie każdy nowy pojazd przedstawiony w TBOGT jest w GTA V.

Podoba sytuacja miała miejsce z niektórymi aktywnościami, które zostały potem przeniesione do GTA 5 oraz Online. Podobnie może być w tej sytuacji z testowaniem rozwiązań jakie pojawią się z szóstce. Czy oznacza to, że premiera jest już blisko?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegtaforums
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię