Strona głównaEsportGuardiaN i seized mają odejść z Natus Vincere. GuardiaN ma trafić do...

GuardiaN i seized mają odejść z Natus Vincere. GuardiaN ma trafić do FaZe Clan

To może być jedno z najciekawszych przetasowań na scenie CS:GO w tym roku. Źródła blisko powiązane z Natus Vincere oraz zawodnikiem informują, że Ladislav ‘GuardiaN’ Kovacs ma odejść z organizacji i dołączyć do FaZe Clan. Drużynę ma opuścić także Denis ‘seized’ Kostin.

Ladislav ‘GuardiaN’ Kovacs ma dołączyć do FaZe Clan prawdopodobnie w miejsce Aleksi ‘allu’ Jalli, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Z drużyną ma się pożegnać również Denis ‘seized’ Kostin, ale jego dalsze plany nie są znane. Z kolei głównymi kandydatami do dołączenia do Natus Vincere mają być Kirill ‘ANGE1’ Karasiow oraz Denis ‘electronic’ Sharipov.

Jeszcze kilka miesięcy temu GuardiaN był uważany za jednego z najlepszych snajperów na świecie, ale jego wysoka forma została przerwana przez kontuzję nadgarstka. W jednym z wywiadów gracz przyznał, że nie poświęcał się w pełni powrotowi do najwyższej dyspozycji i grał za dużo w inne produkcje. Być może dołączenie do FaZe Clanu byłoby dla niego dodatkową motywacją i szansą powrót do światowej czołówki snajperów, do której aktualnie mu dość daleko.

Z kolei sytuacja seizeda jest zgoła odmienna. Zawodnik nigdy nie był gwiazdą swojego zespołu, ale zawsze prezentował przyzwoitą formę. Jego problemy zaczęły się w momencie odejścia Zeusa i dołączenia do drużyny S1mple’a. W tym momencie seized musiał przejąć rolę prowadzącego, z którą wciąż nie radzi sobie najlepiej. Widać to doskonale po grze Natus Vincere, która często jest bez pomysłu, zbyt prosta i łatwo czytelna dla przeciwników. Z seizedem jako IGL-em NaVi wygrali tylko jeden turniej, w pozostałych prezentując się bardzo przeciętnie.

Chęć zmiany składu FaZe Clanu może się wydawać dla wielu zaskakująca. Drużyna ostatnio była w świetnej formie, fatalnie prezentując się jedynie na PGL Major w Krakowie. Dziwić może też zmiana ‘allu’ na ‘GuardiaNa’, bo to Fin wydaje się być w tym momencie lepszym snajperem.

Źródło: Slingshot Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię