Strona głównaGryAktualnościGuild Wars 2 zapowiedziane na Steam! Będzie też 3 dodatek

Guild Wars 2 zapowiedziane na Steam! Będzie też 3 dodatek

Prawie 10 lat po premierze Guild Wars 2 w końcu trafi na Steam. Ogłoszono też premierę 3 dużego dodatku – z datą oraz trailerem.

Kultowe MMORPG do tej pory było dostępne w zasadzie głównie przez własny launcher. W końcu jednak będzie dostępne na Steam – stanie się to w listopadzie. Twórcy ze studia ArenaNet zapowiedzieli też kolejny dodatek, który ma się pojawić w przyszłym roku.

Zobacz: Guild Wars 2 – twórcy przywrócili stan gry sprzed trzech dni. Gracze stracili wszystko

Co do dostępności gry na Steam, na razie mowa jedynie o listopadzie, bez konkretnej daty. Wraz z podstawową grą trafią tam też dwa poprzednie dodatki – Heart of Thorns i Path of Fire. Podobnie zawartość z Living World i The Icebrood Saga. Mamy jednak złą wiadomość dla graczy, którzy już mają istniejące konta w grze i chcieliby przenieść swój postęp – nie będzie to możliwe. Wersja steamowa jest szykowana jedynie z myślą o nowych graczach.

Co do kolejnego dużego DLC do gry – End of Dragons – ma się ono pojawić w przyszłym roku i “przenieść graczy na Canthę, tajemniczą wyspę na południu, o której słuch zaginął ponad 200 lat temu”.

Oto trailer Guild Wars 2 – End of Dragons:

Jak Wam się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię