Strona głównaGryAktualnościOutriders - People Can Fly ujawnia nową klasę postaci

Outriders – People Can Fly ujawnia nową klasę postaci

Studio People Can Fly zorganizowało specjalny pokaz, na którym zaprezentowano kolejną klasę postaci w wyczekiwanym Outriders.

Nową klasą w Outriders, przedstawioną w trakcie streama, są Technomancerzy. To kolejna z czterech, grywalnych klas – pozostałe to Tricksterzy, Pyromancerzy i Devastatorzy. Każda klasa ma oczywiście swój unikalny zestaw umiejętności, zarówno aktywnych jak i pasywnych, jak również mechanik. 

Oprócz nowej klasy, People Can Fly pokazało nowe fragmenty rozgrywki, w tym walkę w co-opie oraz łączenie klas (nazywane synergią), jak również kolejne detale dotyczące Devastatorów i Pyromancerów. Fragmenty pokazują jak dobrze dogadują się Technomancerzy ze wspomnianymi dwiema klasami. Są bardzo elastyczni i można ich wykorzystywać zarówno do zadawania ogromnych obrażeń, jak również kontroli tłumów.

Klasa ta jest zdolna do manipulowania konstruktami, a ich główne skille koncentrują się wokół przywoływania zabójczych rodzajów broni. Mogą materializować wieżyczki obronne, w dodatku z różnymi dodatkowymi efektami, jak obrażenia zimna lub toksyczności. Mogą tworzyć zasieki nazywane Pain Launcher, które działają jak bomba dywanowa. Jest też Narzędzie Destrukcji, które uzbraja daną klasę w wyrzutnię rakiet lub miniguna.

Zobacz: Outriders – nowy shooter People Can Fly pojawi się na Google Stadia

Ważnym elementem nowej klasy są niektóre pasywne umiejętności, które sprawiają, że najlepiej walczą oni uzbrojeni w snajperki. 

Premiera gry została zapowiedziana na święta 2020 na PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxa Series X, natomiast na Google Stadia pojawi się w przyszłym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię