Strona głównaGryAktualnościJeden z bohaterów nowych Gwiezdnych Wojen wygląda jak Nathan Drake z Uncharted

Jeden z bohaterów nowych Gwiezdnych Wojen wygląda jak Nathan Drake z Uncharted

Wczoraj fanów Gwiezdnych Wojen na całym świecie zelektryzował trailer najnowszej, IX części, która pod koniec roku ma trafić do kin. A tymczasem uważni widzowie odkryli w trailerze pewne odniesienie do popularnej serii gier konsolowych.

Na poniższym screenshocie zobaczyć możecie dwie postaci. Po lewej Poe Damerona z Epizodu IX: Powstanie Skywalkera (tak chyba powinno się prawidłowo tłumaczyć ten tytuł, nie?). Po prawej natomiast głównego bohatera serii Uncharted, Nathana Drake’a, a konkretnie to, jak został przedstawiony w 3 części gry. Zobaczcie:

Gdyby postać z lewego zdjęcia, zagrana przez Oscara Isaaca, nie była podpisana, można by było pomyśleć, że aktor wcielił się w Nathana w ekranizacji Uncharted. Jak sami widzicie, jedyne dwie delikatne różnice to brak rękawiczek i całkiem normalna broń Nathana zamiast gwiezdno-wojennego blastera.

Zobacz: Uncharted: Filmowa adaptacja gry startuje od zera z nowym scenariuszem i reżyserem

Raczej wątpliwe jest, żeby twórcy Gwiezdnych Wojen celowo skopiowali styl Drake’a. To z bardzo dużym prawdopodobieństwem przypadek, tym bardziej, że jego wygląd nie jest jakiś wielce oryginalny. Ale mimo wszystko to jednak ciekawy zbieg okoliczności, wart odnotowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię