Strona głównaGryAktualnościBloodborne, jako gra planszowa - rusza kampania Kickstarter

Bloodborne, jako gra planszowa – rusza kampania Kickstarter

Od wydanie Bloodborne minęło już cztery lata, jednak tytuł nadal cieszy się zainteresowaniem i ma swoje wierne grono fanów. W kwietniu rusza kampania crowdfundingowa mająca na celu przeniesienie tytułu stworzonego przez From Software na nasze stoły i podłogi w postaci gry planszowej.

Wydawca CMON Games ogłosił, że kampania Kickstarter dla Bloodborne: The Board Game wystartuje oficjalnie 23 kwietnia. Dzięki akcji fani będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do sfinansowania projektu. Na razie nie wiadomo jaka kwota jest potrzebna.

Zobacz: Twórcy Dark Souls i Bloodborne zainteresowani Battle Royale

Bloodborne: The Board Game będzie przygodą action-adventure, w której czterech graczy wcieli się w rolę Łowców i okryje sekrety oraz stawi czoła zagrożeniem, jakie czekają w mieście Yharnam. W zestawie znajdziemy wiele figurek stworzonych na podstawie postaci z gry. Gracze będą mogli korzystać z broni oraz różnych sztuczek i mocy, aby blokować przeciwników.

Walka będzie prowadzona przez system budowania talii, w którym nie liczy się szczęście. Sukces będzie polegał wyłącznie od podejmowanych przez gracza decyzji jakie będzie podejmował w konkretnych sytuacjach.

Zobacz: Pierwsze Dark Souls otrzymują moda mocno odświeżającego rozgrywkę

Nowa gra planszowa Bloodborne będzie bardziej zaawansowana niż jej poprzednia wersja, stawiając na bardziej wymagającą walkę oraz możliwość poszerzania wiedzy na temat świata gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię