Strona głównaGryAktualnościHades jedną z najlepszych gier tego roku

Hades jedną z najlepszych gier tego roku

Metacritic nie kłamie. Nowy rogue-like od twórców Basion i Transistor, Hades, wyrasta na jednego z kandydatów do tegorocznego GOTY.

Niedawna premiera Hades rozeszła się głośnym echem po branży gier wideo. Chociaż tytuł był już wcześniej dostępny w formie Early Accessu, teraz światło dzienne ujrzała wersja 1.0, którą zachwycają się gracze.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales trafi na PS5 i PS4

Równie zadowoleni zdają się być również krytycy. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z podsumowania na Metacriticu. Gra osiągnęła wyniki aż 92 punktów i znajduje się na piątym miejscu listy najlepiej ocenianych tytułów tego roku.

Hades znajduje się w doborowym towarzystwie. Pierwsze miejsce zajmuje bowiem Persona 5 Royal, później The Last of Us Part II, Half-Life: Alyx i Microsoft Flight Simulator. Biorąc pod uwagę budżet i charakter gry Supergiant Games, jest to ogromne osiągnięcie. Deweloper sprzedał już ponad milion sztuk swojego nowego produktu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię