Strona głównaWiadomościHalf-Life 3 jednak się ukaże. Jako fanowska modyfikacja, ale zawsze

Half-Life 3 jednak się ukaże. Jako fanowska modyfikacja, ale zawsze

Obserwując ostatnio branżę gier można odnieść wrażenie, że częściej niż na ciekawych projektach, firmom chodzi o wepchnięcie jak najdziwniejszych sposobów monetyzacji ich tytułów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej inicjatywę przejmują moderzy.

Pisaliśmy już o modzie do CS: GO, który wprowadza tryb Battle Royale, oraz modyfikacji do Fallouta 4, który może się pochwalić zawartością nie gorszą niż pełnoprawny, oficjalny dodatek. Teraz pora na coś dla wszystkich, którzy stracili już nadzieję na możliwość pogrania w trzecią część Half-Life. Autorzy modyfikacji noszącej nazwę Project Borealis ujawnili właśnie pierwsze screeny z trójwymiarowymi modelami z gry. Możemy na nich zobaczyć między innymi detale kombinezonu HEV Gordona, broń (shotguna i gravity gun) oraz jednego z przeciwników – Stridera.
Szczególnie ten ostatni oraz fragment kombinezonu wyglądają bardzo ciekawie, na screenshotach widać sporą ilość detali, co świadczy o sporej ilości pracy włożonej w to jak modyfikacja będzie się prezentować.
Mod jest oparty o opowiadanie Marca Lidlawa „Epistle 3”, ale ma również zawierać dodatkowe elementy, które dopełnią całości i dadzą poczucie rozgrywki w faktycznym uniwersum z Half Life. Project Borealis ma korzystać z silnika Unreal Engine 4, a wkrótce zespół pracujący nad modyfikacją ma ujawnić kolejne informacje i screeny.

Wspomniane screeny możecie znaleźć w tym miejscu. Jak Wam się podobają?

Źródło: DSOGaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię