Strona głównaWiadomościHardwareNvidia GeForce RTX 3060 Ti wyciekły wyniki z 3DMark Time Spy i...

Nvidia GeForce RTX 3060 Ti wyciekły wyniki z 3DMark Time Spy i Fire Strike

GeForce RTX 3060 Ti na rynku ma zadebiutować 2 Grudnia, a recenzje mają pojawić się 1 Grudnia. Jakiej wydajności możemy spodziewać się po tej karcie graficznej, zdradzają nam wyniki w tym wycieku.

Najnowsza karta graficzna Nvidii została oficjalnie wyceniona na 399 dolarów, więc jej cena nie drenuje portfela tak mocno, jak wcześniej w tym roku debiutujące karty graficzne. Chociaż to, w jakiej finalnie cenie będzie w sklepach, to nie wiemy, więc może na tę chwilę lepiej nie rozbijać świnki skarbonki, tylko poczekać na rozwój wydarzeń.

Wydajność, jaką ma oferować GeForce RTX 3060 Ti ma plasować ją pomiędzy dwiema najwydajniejszymi kartami graficznymi poprzedniej generacji, czyli RTX 2080 SUPER, a RTX 2080 Ti, więc pod tym względem zapowiada się bardzo ciekawa karta graficzna.

Bazując na samym wyniku z 3DMark to model ten okazuje się szybszy od RTX 2080 SUPER o 6%, ale przegrywa z RTX 2080 Ti o 14%. Co więcej,  wydajniejszy GeForce RTX 3070 w tych testach zwycięża z naszym modelem zaledwie o około 12%. Więc wydaje się, że RTX 3060 Ti, ma szansę być jedną z najbardziej opłacalnych kart graficznych Nvidii.

Drugiego grudnia, za to dowiemy się, jak Nvidia przygotowała się do tej premiery. Ponieważ z przecieków wiemy, że od miesiąca Nvidia dostarczała układy graficzne do producentów kart graficznych, więc liczba wyprodukowanych kart graficznych powinna być duża.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

2 KOMENTARZE

  1. Też mamy taką nadzieję, ponieważ aktualnie kupno jakiejkolwiek karty graficznej nowej generacji graniczy z cudem, chyba że kupimy od skalpera. Czego nie popieramy, bo to tylko nakręca zaistniałą złą sytuację 🙁

  2. „Ponieważ z przecieków wiemy, że od miesiąca Nvidia dostarczała układy graficzne do producentów kart
    graficznych, więc liczba wyprodukowanych kart graficznych powinna być duża.”
    Mam nadzieję, że ten fragment będzie prawdziwy i to nie propaganda marketingowa producenta…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię