Advertisement
Strona głównaGryAktualnościHalf-Life kolejną grą Valve?

Half-Life kolejną grą Valve?

Według ostatnich plotek kolejną grą Valve będzie Half-Life. Niestety nie będzie to Half-Life 3, a gra VR o podtytule Alyx. Na PC miałaby trafić w marcu 2020.

Informacje o nowej odsłonie Half-Life: Alyx przekazał informator, który wcześniej dał cynk na temat DOTA Underlords. Według niego Valve ogłosi tytuł podczas Video Game Avard 2019. Premiera ma być wyznaczona na marzec 2020.

Zobacz: Z okazji 20. urodzin CS-a Valve dodaje skrzynię z nostalgicznym powrotem do przeszłości

Informacje na temat gry wyszły podczas przygotowań do VGA 2019, kiedy Geoff Keighley rozmawiał z dwoma pracownikami Valve. Obecnie trwają przygotowania do imprezy, wiec całość brzmi dość wiarygodnie.

Zobacz: Half-Life: Valve udostępniło patch do gry po 21 lat po premierze

Według przecieku Half-Life: Alyx będzie eksploracyjną grą VR. Ponadto Valve nie planuje wydawać bardziej tradycyjnej wersji z możliwością sterowania za pomocą myszy i klawiatury. Co więcej deweloper planuje wydać kolejne gry tego typu. Jak twierdzi anonimowy informator:

Tak, silnik jest gotowy. Myślę, że to tak, jak mówi Robin, chcą to ujawnić i zobaczyć, jak zareaguje na to świat, zanim zostaną opracowane plany co dalej robić.

Informacje te są wynikiem podsłuchania kilku rozmów przez informatora, zatem trzeba je traktować z mocną rezerwą. O tym czy są prawdziwe przekonamy się podczas VGA 2019.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię