Strona głównaKonsoleSony pyta graczy o PlayStation 5 i najważniejsze dla nich kwestie

Sony pyta graczy o PlayStation 5 i najważniejsze dla nich kwestie

Sony powoli szykuje się na prezentację PlayStation 5. Jednak zanim to nastąpi japońska korporacja postanowiła zapytać swoim fanów o konsole kolejnej generacji. Chcą mieć pewność, że idą w dobrym kierunku i urządzenie będzie spełnieniem marzeń graczy.

Premiera nowej generacji konsol to zawsze ogromne wydarzenie. Gracze na całym świecie ekscytują się tym, co zostanie zaprezentowane, a pracownicy Sony czy Microsoftu przeżywają chwile największego stresu. Czy spodoba się to, co przygotowali? Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Czy będą lepsi niż największy konkurent? Na szczęście można wykorzystać aktualną bazę użytkowników, aby zapytać ich o zdanie.

Zobacz: Sony obniży cenę PlayStation 5, aby skusić jak najwięcej graczy

Właśnie to zrobiło Sony. Do użytkowników PlayStation 4 zaczęły być wysyłane ankiety, w których Japończycy pytają między innymi o najlepsze elementy obecnej generacji, a także urządzenia konkurencji. Dzięki temu firma ma szansę dowiedzieć się, co jest szczególnie ważne dla użytkowników i czego oczekują po nowym urządzeniu. Oczywiście nie jest to nic nadzwyczajnego. To samo Sony zrobiło przed premierą PlayStation 4.

Zobacz: Sony – prace nad PlayStation 5 idą zgodnie z planem

Póki co ankieta nie trafiła do wszystkich użytkowników PlayStation 4, ale prawdopodobnie jest wysyłana transzami. Na ten moment wiemy, że wiadomość znalazła się na skrzynkach pocztowych osób, które wyraziły chęć uczestnictwa w ostatniej becie systemu operacyjnego PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię