Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - 343 dalej nie potrafi naprawić Big Team Battle

Halo Infinite – 343 dalej nie potrafi naprawić Big Team Battle

Najnowsza aktualizacja do Halo Infinite nie poprawiła Big Team Battle w stopniu, którego oczekiwało 343 Industries.

Halo Infinite zostało przez fanów serii przyjęte z otwartymi ramionami. Niektóre elementy gry pozostawiają trochę do życzenia, ale gameplay sprawia tonę frajdy, a 343 wydaje się świadome większości problemów.

Zobacz: Microsoft wyjaśnia dlaczego zakup Activision Blizzard to dobry ruch

Największym z nich jest bez wątpienia Big Team Battle. Od ponad miesiąca gracze nie są w stanie normalnie korzystać z matchmakingu tego trybu. Największy tryb nowej odsłony Halo ma ogromne problemy z łączeniem graczy do meczów. Regularnie wyskakują błędy uniemożliwiające połączenie albo gra wrzuca nas do nierównego lobby. Gracze szybko stracili cierpliwości całkowicei porzucili BTB, czekając na rozwiązanie.

halo infinite

Miało ono nadejść w ostatniej aktualizacji, która trafiła niedawno na serwery gry. Niestety, jak słusznie zauważył Brian Jarrard z 343, patch nie zadziałał, tak jak powinien. Big Team Battle doczekało się drobnych usprawnień, ale matchmaking wciąż będzie sprawiał problemy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię