Strona głównaGryAktualnościHalo Infinite - zmiany do Battle Passa wejdą jeszcze w tym tygodniu

Halo Infinite – zmiany do Battle Passa wejdą jeszcze w tym tygodniu

343 Industries odpowiada na feedback społeczności. Na dniach pojawią się pierwsze zmiany do Battle Passa w Halo Infinite.

Mało kto miał jakieś większe zarzuty w kierunku Halo Infinite. Gra działa płynnie, sprawia tonę frajdy i wyszła w bardzo zadowalającym stanie. Głównym problemem zdawał się być Battle Pass.

Zobacz: Activision będzie banować cheaterów we wszystkich odsłonach Call of Duty

Już pierwszego dnia pojawiły się komentarze graczy, że progres Battle Passa jest zbyt wolny. Zamiast wprowadzić standardowy system doświadczenia, 343 postawiło na zadania. Co dwa rozegrane mecze dostawaliśmy więc 100 XP i okazjonalnie bonusy za wykonanie innych osiągnięć. Ostatecznie trwało to jednak bardzo długo i wbicie pojedynczego poziomu potrafiło zająć nawet kilka godzin.

343 zapowiedziało, że wprowadzi zmiany do tego systemu i teraz przedstawili szczegóły swojego rozwiązania. Przede wszystkim, pojawi się zadanie na rozegranie jednego meczu. Po jednym spotkaniu będziemy dostawać doświadczenie. Twórcy naprawią też niektóre zadania tygodniowe i zmienią ich poziom trudności.

Usprawnienia wymagają zresetowania tygodniowych zadań, więc aktualna nagroda, Sigil Mark 7, trafi do wszystkich graczy, którzy zalogują się do gry od 23 do 30 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię