Strona głównaGryAktualnościForza Horizon 5 - pierwsza aktualizacja naprawiła kilka znaczących exploitów

Forza Horizon 5 – pierwsza aktualizacja naprawiła kilka znaczących exploitów

Koniec z pasywnym farmieniem wheelspinów. Do Forza Horizon 5 trafił pierwszy patch od premiery.

Forza Horizon 5 została ciepło przyjęta przez większość graczy i od pierwszego dnia większość z nich była bardzo zajęta odkrywaniem całej mapy. Część członków społeczności ulubiła sobie exploity, które pozwalały bez większego wysiłku zdobywać levele.

Zobacz: Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition zobacz 38 minut porażki

Najpopularniejszy z nich dotyczył 1945 Willys MB Jeepa. Tani samochód można było kupić, wbić niewielką liczbę skill pointów i odblokować Super Wheelspin. Ten proces wielu graczy powtarzało w kółko, zarabiając imponującą liczbę kredytów oraz samochodów.

Popularny stało się również jeżdżenie wyścigu Goliath ze wszystkimi asystami. W ten sposób wystarczyło jedynie trzymać przycisk gazu i samochód sam pokonywał jeden z najdłuższych wyścigów w grze. Oba te exploity nie są już możliwe dzięki najnowszej aktualizacji.

Sądząc po liście znanych błędów, dla Playground jest to dopiero rozgrzewka i będą stopniowo doprowadzać swoją grę do perfekcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię