Strona głównaWiadomościRozrywkaHarry Potter i postaci Władcy Pierścieni promują noszenie maseczek

Harry Potter i postaci Władcy Pierścieni promują noszenie maseczek

Warner Bros. wzięło udział w kampanii, za pomocą której – z wykorzystaniem popularnych filmowych postaci – promuje bezpieczne zachowania w czasie pandemii.

Warner Bros. podjęło współpracę z dwiema amerykańskimi organizacjami – Ad Council, zajmującą się tworzeniem ogłoszeń publicznych, oraz Centers of Disease Control and Prevention, która ma zapobiegać lub ograniczać skutki chorób zakaźnych. W ramach tej współpracy powstał specjalny spot, który ma zachęcać ludzi do noszenia maseczek, by ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Zobacz: Harry Potter – filmy trafiły do nowej usługi streamingowej, Peacock

Kampania ma tytuł “Ameryko, załóż maskę” i przedstawia wiele postaci ze świata Warner Bros., z cyfrowo nałożonymi maseczkami. Wideo możecie zobaczyć poniżej, a w nim między innymi – Harry Potter, Voldemort, Frodo Baggins, Wonder Woman, Neo, Joker oraz Aquaman – wszyscy w maseczkach.

Szefowa Ad Council, Lisa Shareman powiedziała o kampanii:

Wiemy, że noszenie maseczek to jednej z najskuteczniejszych sposobów ochrony przed wirusem i jesteśmy wdzięczni Warnerowi za wypożyczenie ich ikonicznych filmów i postaci w ramach wsparcia tej ważnej wiadomości.

Do tej pory w Stanach Zjednoczonych wykryto ponad 27 milionów przypadków COVID-19, z czego 450 tysięcy osób zmarło.

Co sądzicie o takiej kampanii?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię