Strona głównaGryAktualnościMarvels Avengers wkróce dostanie update dla next-genów?

Marvels Avengers wkróce dostanie update dla next-genów?

Być może fani Marvels Avengers nie będą musieli długo czekać na wersję na next-geny. Może ona już wkrótce pojawić się na ich konsolach.

Oficjalnie prace nad next-genową wersją Marvels Avengers dopiero trwają, ale są pewne przesłanki, każące wierzyć, że taka wersja pojawi się szybciej niż się wielu fanom wydaje. Co prawda w miesiąc po premierze gry pojawiła się informacja, że aktualizacja dla konsol nowej generacji zostaje odłożona w czasie, bez podanej daty premiery. Fani zaczęli już nawet zakładać, że patch nie pojawi się przed wakacjami. Jest jednak poszlaka, wskazująca na to, że moment premiery nastąpi już niedługo – chodzi o listę trofek dla PlayStation 5.

Marvel's Avengers

Na kilku stronach prezentujących trofea gier pojawiła się lista dla Marvels Avengers w wersji dla PS5 – która wygląda identycznie jak ta na stare konsole. Wygląda więc na to, że doczekamy się jej już niedługo. Zazwyczaj, lista trofeów pojawia się w internecie na kilka tygodni przed wydaniem gry, najwcześniejsze przypadki miały miejsce na miesiąc przed datą premiery.

Zobacz: Marvel’s Avengers ’ w dwa miesiące zniknęło 96% społeczności Steama

Mając to na uwadze, można podejrzewać, że Crystal Dynamics przygotowuje wypuszczenie aktualizacji na mniej więcej ten sam moment co kolejnego War Table. Wydaje się, że autorom gier będzie zależało na szybkiej premierze aktualizacji z jeszcze jednego powodu – by podreperować sytuację z grą, którą zainteresowanie dość szybko opadło.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię