Strona głównaGryAktualnościHawkeye oficjalnie nowym bohaterem Marvel's Avengers

Hawkeye oficjalnie nowym bohaterem Marvel’s Avengers

Clint Barton, znany także jako Hawkeye oficjalnie potwierdzony w Marvel’s Avengers. Będzie pierwszą nową postacią po premierze gry.

Fani prosili o to od momentu gdy Marvel’s Avengers zostało po raz pierwszy oficjalnie pokazane w zeszłym roku. Teraz Crystal Dynamics potwierdza spełnienie ich próśb – Hawkeye zawita do gry. Informacja taka pojawiła się podczas dzisiejszego streama Marvel’s Avengers War Table. Uzbrojony w łuk bohater będzie pierwszym z czterech dodatkowych postaci w grze. 

Zobacz: Znamy datę rozpoczęcia otwartej bety Marvel’s Avengers

Hawkeye został zapowiedziany krótkim trailerem, w którym mogliśmy zobaczyć jak wspomniana postać pokonuje rzeszę przeciwników – oczywiście za pomocą swojego łuku. Niestety, nie zobaczyliśmy ani kawałka rozgrywki z Clintem Bartonem – trailer był prerenderowany. Fragment z Hawkeye’m możecie zobaczyć na poniższym nagraniu z Avengers War Table, mniej więcej w 3/4  nagrania (pierwsze 30 minut to odliczanie do startu streama):

Crystal Dynamics zapowiedziało, że wprowadzili swoją interpretację postaci Hawkeye’a po serii komiksów autorstwa Matta Fractiona. Będzie on walczył zarówno wraz z innymi Avengersami, jak i w zupełnie osobnej, solowej opowieści, którą będzie można rozgrywać samodzielnie lub w co-opie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię