Strona głównaWiadomościRozrywkaHawkeye – spin-off serialu opowie historię Echo

Hawkeye – spin-off serialu opowie historię Echo

Marvel i Disney+ przygotowują spin-off serialu  Hawkeye. Postacią pierwszoplanową tym razem  będzie Echo, którą mogliśmy zobaczyć m.in. w Daredevilu oraz Avengersach.

Maia Lopez, znana także jako Echo pojawiała się wielokrotnie w Darvedevilu oraz Avengersach. Zawsze były to jednak historie epizodyczne. Teraz jednak Marvel zdecydował się poświecić jej osobny serial, który będzie spinn-offem do serialu Hawkeye. Echo to rdzenna Amerykana, która ma umiejętność naśladowania mocy innych bohaterów. Co więcej, to nie koniec pomysłów wytwórni na produkcje z Herosami.

Zobacz: SpawnToegether – kolejna edycja akcji na pomoc niepełnosprawnym graczom

Według informacji przekazanych przez serwis Variety w projekt Echo zostali zaangażowani Etan Cohen oraz Emily Cohen. Będą odpowiedzialni za scenariusz oraz produkcję wykonawczą serialu. Marvel na razie nie komentuje sprawy.

Echo potrafi naśladować ruchy i styl walki każdej z postaci. W komiksach była pierwszym utytułowanym Roninem, na długo przed Clintonem Bartonem. W serialu w postać Hawkeye’a ma wcielić się Jeremy Renner, z kolei w postać Echo wcieli się Alaqua Cox.

Co więcej, w serialu zobaczymy także, Hailee Steinfeld w roli Kate Bishop, Vera Farmiga jako jej mamę Eleanor. Czarną wdowę zagra Florence Pugh, Fra Fee zagra klauna-złoczyńcę Kazi. Z kolei Tony Dalton wcieli się w postać Jackie’a Duqesne, a Zahn McClarnon w Williama Lopeza, ojca Echo. W produkcji może pojawić się też polski aktor Piotr Adamczyk.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię