Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 – gra zostanie ujawniona w maju?

Battlefield 6 – gra zostanie ujawniona w maju?

Jeżeli z niecierpliwością oczekujecie kolejnej odsłony serii Battlefield to może okazać się, że nie będziecie długo czekać. Według najnowszych przecieków prezentacja nowej gry ma nastąpić jeszcze w maju tego roku.

Przynajmniej tak zasugerował Jeff Grubb w jednym z ostatnich podcastów. Stwierdził, że nowy Battlefield zostanie zaprezentowany w maju, jednak na razie nie zostały potwierdzone żadne szczegóły dotyczące nowej odsłony serii.

Grubb brał udział w podcaście GamesBeat i na pytanie jednego z fanów o to kiedy zostanie zaprezentowany nowy Battlefield bez zwłoki odpowiedział, że w maju. Naciskany przez innych uczestników podcastu przyznał, że trochę podkolorował swoją wypowiedź, i że prawdopodobnie będzie to maj. Dodał również, że sytuacja jest obecnie płynna i w ciągu najbliższego miesiąca jeszcze wiele może się zmienić.

Zobacz: CD Projekt RED w końcu ujawnia szczegóły patcha 1.20 do Cyberpunka 2077

Oczywiście jak zwykle tego typu „przepowiednie” warto traktować z lekkim dystansem, przynajmniej do momentu gdy nie zostaną oficjalnie potwierdzone. Prognozy Grubba są zwykle dość dokładne, ale wydawcy EA wciąż nie otrzymali żadnego oficjalnego komunikatu o tym kiedy zostanie ujawniona kolejna gra serii. Jeżeli faktycznie nie stanie się to w maju to kolejny termin to czerwiec podczas E3.

Grubb niedawno wypowiedział się w mediach na temat innych niewydanych gier, takich jak Elden Ring i Starfield, mówiąc, że ta ostatnia gra prawdopodobnie zostanie ujawniona tego lata. Z kolei kolejny Battlefield ma skupić się na ambitnych pomysłach, które są możliwe tylko na sprzęcie nowej generacji. Grubb zasugerował, że nowa gra będzie działa się w czasach współczesnych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię