Podczas wczorajszych, otwierających BlizzCon 2019 pokazów coś dla siebie otrzymali fani większości największych marek Blizzarda. Swoje “5 minut” mieli też gracze Hearthstone. Popularna karcianka otrzyma nowy dodatek oraz tryby gry.

Descent of Dragons będzie trzecim i ostatnim dodatkiem podczas trwającego w Hearthstone Roku Smoka. Dodatek został zapowiedziany jako “więcej smoków niż w każdym innym zestawie (kart) do tej pory”. Dodatek ten będzie dostępny dla wszystkich 10 grudnia i toczyć się będzie wokół walki League of E.V.I.L z League of Explorers.

Dodatek Descent of Dragons – trailer:

Dodatek ma przynieść sporo nowych mechanik, w tym “Inwokację”. Inwokacja będzie połączona z Galakrondem, przodkiem wszystkich smoków – nową, niezwykle mocną kartą bohatera, którą będzie można podnieść do jednej z trzech form. Wygląda na to, że sposób działania tej karty będzie podobny jak u C’thuna. Kartę tę otrzymają wszyscy, którzy zalogują się w momencie gdy wystartuje dodatek, więc będzie można często na nią natrafić w trakcie pojedynków. 

Zobacz: Diablo IV potwierdzone! Blizzard pokazał trailer i fragment rozgrywki

Karta Galakronda będzie się delikatnie różnić, w zależności od klasy, jaką gramy – o ile opowiemy się po stronie E.V.I.L. Dobrzy goście też jednak dostaną nowe zabawki. Będą to między innymi zadania poboczne. Będą to odchudzone wersje Kart Questów, dostępne dla Maga, Łowcy, Druida i Paladyna. Zasada ich działania jest prosta – zagraj kartę, spełnij jej wymagania i otrzymaj dodatkowy bonus.

Hearthstone Battlegrounds – auto-battler

Na koniec jeszcze słowo o zupełnie nowym trybie gry. Ostatnio każda gra karciana lub MOBA otrzymuje swojego auto-battlera. Nie inaczej jest w przypadku Hearthstone. Nazywa się on Hearthstone Battlegrounds i będzie dostępny w ramach wczesnego dostępu już 5 listopada dla tych, którzy zakupią dodatek, mają wirtualny bilet na BlizzCon lub pojawili się osobiście na konwencie.

Auto-battler Hearthstone – gameplay:

Autorzy opisują nowy tryb słowami:

“Wciel się w jednego ze znanych bohaterów z historii gry, stwórz armie Minionów i stań do walki w serii pojedynków, aż na polu walki zostanie tylko jeden bohater.”

Pre-ordery na nowy dodatek do Hearthstone można składać tutaj.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię