Advertisement
Strona głównaGryAktualnościShadowland kolejnym dodatkiem do World of Warcraft

Shadowland kolejnym dodatkiem do World of Warcraft

Pierwszy dzień BlizzCon 2019 przyniósł kilka dobrych wiadomości. Diablo 4 zostało oficjalne potwierdzone. Teraz nadszedł czas na World of Warcraft i zapowiedź kolejnego rozszerzenia pod tytułem Shadowlands.

Blizzard zaprezentował również trailer nowej ekspansji, w którym zobaczymy Bolvara Fordragona oraz Sylvanas Windrunner. Pierwsze przecieki na temat Shadowlands pojawiły się już jakiś czas temu, ponadto sama gra sugerowała kierunek w jakim teraz się udamy.

Zobacz: Diablo IV potwierdzone! Blizzard pokazał trailer i fragment rozgrywki

W materiale zobaczymy jak Sylvanas pokonuje Litch Kinga i niszczy jego hełm, a następnie wchodzi do portalu prowadzącego do Shadowlands, które jest pełne poległych wojowników.

Rozszerzenie wprowadzi do gry całkowicie nowy kontynent, a także wprowadzi wiele zmian w systemie gry oraz frakcji NPC. Kraina Cieni nie jest miejscem, które istnieje w wymiarze fizycznym, możemy zatem spodziewać się, tam różnych dziwnych rzeczy.

Planowana data premiery Shadowlands to 2020 rok. Rajd będzie dostępny już w momencie premiery. Gdy będziemy mieli więcej szczegółów damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię