Strona głównaWiadomościRozrywkaHellboy na nowym trailerze to niezły kozak i żartowniś

Hellboy na nowym trailerze to niezły kozak i żartowniś

W tym roku do kin trafi nowa wersja Hellboya. Film nie będzie w żaden sposób powiązany z wcześniejszymi, bardzo udanymi odsłonami. Wygląda na to, że czerwony demon to bardzo wdzięczny materiał, bo najnowszy trailer prezentuje się rewelacyjnie.

Hellboy to pół demon, pół człowiek, który został przywołany na Ziemię w czasach II Wojny Światowej. Początkowo miał być bronią nazistów, która miała pomóc im w wygraniu wojny, ale zostaje ostatecznie przejęty i wychowany przez Amerykanów. W ten sposób Hellboy staje się czymś w rodzaju superbohatera. Komiksy wydawane są przez Dark Horse Comics.

Zobacz: X-Men Dark Phoenix – nowy trailer wprowadza jeszcze więcej zamieszania

W kwietniu do kin trafi nowy film z Davidem Harbourem w roli Hellboya (aktor znany jest przede wszystkim z roli Jima Hoppera w Stranger Things), a także Ianem McShanem oraz Millą Jovovich. Jest to reboot, który w żaden sposób nie jest związany z poprzednimi, filmowymi odsłonami Hellboya. Twórcy potwierdzili, że film otrzymał kategorię R, co oznacza, że jest skierowany do pełnoletnich odbiorców (tak samo, jak Deadpool). Najnowszy trailer pokazuje, że to może się udać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię