Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix: role Lamberta i Coëna obsadzone

Wiedźmin Netflix: role Lamberta i Coëna obsadzone

Według najnowszych doniesień twórcy serialu Wiedźmin znaleźli aktorów do ról Lamberta i Coëna, czyli przyjaciół Geralta z Kaer Morhen. Na razie są to jednak informacje nieoficjalne.

O zaangażowaniu aktorów do ról Lamberta i Coëna nieoficjalnie poinformował serwis Redanian Intelligence. Według nich w roli wiedźmina Lamberta wystąpi Paul Bullion znany z telewizyjnych produkcji Peaky Blinders oraz Posłaniec Gniewu. Aktora wkrótce zobaczymy również w nowej wersji Diuny. 

Zobacz: Youtube testuje nową funkcję. Pomysł mocno oparto na cheerach z Twitcha

Z kolei Coëna, wiedźmina z Poviss, który nie należy do Szkoły Wilka, zagra Yasen Atour. Mogliśmy go zobaczyć w serialu Kontra. Aktor wystąpi także w innej produkcji Netflix – Poznajcie młodego Kurta Wallandera.

Obaj wiedźmini mają się pojawić w co najmniej trzech odcinkach drugiego sezonu Wiedźmina Netflix. Prawdopodobnie będą to sceny osadzone w Kaer Morhen, miejscu gdzie tworzono i szkolono wiedźminów.

W drugim sezonie nie powinno również zabraknąć pozostałych dwóch przyjaciół Geralta, czyli Vesemira i Eskela. Na razie nie wiadomo jednak kto wcieli się w te postacie, według plotek Vesemira miałby zagrać Luk… znaczy Mark Hamill.

Zobacz: Jakie modele telewizorów Sony na 2020 w pełni obsłużą next-geny?

Do informacji warto jednak podchodzić z ostrożnością, jak na razie Netflix nie potwierdził ich oficjalnie. Jednak Redanian Intelligence jest jednym z najlepiej poinformowanych serwisów o Wiedźminie i często dysponuje ciekawostkami wcześniej niż inni.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina zaplanowana jest na 2021 rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię