Strona głównaGryGry Devolver Digital i Ubisoft przecenione w Nintendo eShop

Gry Devolver Digital i Ubisoft przecenione w Nintendo eShop

Posiadacze Nintendo Switcha, szykujcie portfele.  

Wczoraj mówiliśmy o tytułach nadchodzących na przenośną konsolę, teraz natrafiła się okazja, żeby wydać odrobinę pieniędzy. W ogromie regularnych promocji ciężko czasami dotrzeć do tych najbardziej wartościowych tytułów. A tym razem naprawdę jest w czym przebierać.

Zobacz: Discord potrzebuje Waszej pomocy by pojawić się na Nintendo Switch

Przecenione zostały niemalże wszystkie tytuły dwójki wydawców. Za 30 dolarów można kupić pełną dodatków edycję Mario + Rabbids Kingdom Battle, zmniejszyła się również cena nowych Trialsów i South Parku, a dla osób z większą liczbą tytułów do nadrobienia, taniej uda się ograć chociażby Raymana, Child of Light czy Valiant Hearts.

Devolver z kolei obchodzi swoją 10 rocznicę, co pozwoliło wypełnić Nintendo eShop atrakcyjnymi promocjami. Wśród ich tytułów króluje oczywiście Enter the Gungeon, świetny roguelike, który podbił serca fanów na niemalże wszystkich platformach. Warto zwrócić uwagę również na Ape Out, GRIS, Katana Zero czy Not a Hero. Biblioteka Devolvera pełna jest kapitalnych indyków, które idealnie sprawdzają się na przenośnych konsolach.

Pełną listę trwających aktualnie okazji, razem z dokładnymi cenami, znajdziecie na głównej stronie Nintendo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię